NAKI zaprasza na Ligę Mistrzów

   Szkółka Piłkarska NAKI, która buduje swoje obiekty na Brzezinach, zaprasza mieszkańców osiedla na rozgrywki LIGI MISTRZÓW NAKI 2019, czyli największy coroczny turniej piłki nożnej dzikich drużyn dla najmłodszych piłkarzy – już od 4 roku życia!

   W tym roku turniej  odbędzie się w sobotę,  8 czerwca, na boiskach UWM obok stadionu w Kortowie przy ul. Oczapowskiego. Najstarsi uczestnicy to roczniki 2007/2006, najmłodsi – 2012/13 , a nawet młodsi. Nazwy drużyn są odpowiednikami nazw klubów uczestniczących w prawdziwej Lidze Mistrzów. Rozlosowano je  podczas „Ceremonii Losowania”, która odbyła się w Kortowie 3 czerwca. W trakcie tej uroczystości ogłoszono podział na grupy i szczegółowy system rozgrywek,  a każdy uczestnik otrzymał na własność koszulkę z nazwą danego klubu oraz numerem osobistym.

   Turniej NAKI jest wyjątkowy. Chłopcy sami tworzą drużyny  lub część drużyny, a brakujących zawodników organizują trenerzy NAKI. Chłopcy nie mający swoich drużyn również bez problemu zostaną dopisani do odpowiednich ekip, czyli każdy będzie miał swój zespół!  Kapitan drużyny, która będzie miała w swoim składzie najwięcej zawodników spoza szkółki otrzyma specjalną nagrodę za efektywne działania na rynku transferowym!  Jest to także okazja, żeby zostać autentycznym menadżerem, a nie wirtualnym w grze komputerowej.

 „LIGA MISTRZÓW NAKI 2019”  odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna, patronatem medialnym Radia „ESKA” przy współpracy UWM i Rady Osiedla Brzeziny. Głównym sponsorem jest firma „Mazurskie Słoiki”.

Więcej informacji na http://naki.pl/LIGA-MISTRZOW-NAKI-Turniej-pilki-noznej-dla-kazdego-malego-pilkarza,2723.html.

Fot. Naki.pl